Svěřte realizaci svého nového bazénu profesionálům

Přeskočit na obsah stránky

AM Bazény s.r.o.
Tyršova 72
664 34 Kuřim

Marek Merta
Mobil: 736 761 797
info(zavinac)am-bazeny.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 9.00 - 18.00

Menu

Bazény

Pokud hledáte možnost pro aktivní odpočinek a relaxaci, tak nejlepším řešením je bazén. Nejenže poskytnete svému tělu dokonalou úlevu, ale zažijete i mnoho skvělých chvil se svými nejbližšími. Plavání Vám jako aktivitu doporučí snad každý lékař. Všichni však víme, že stav vody v přírodních koupalištích je rok od roku stále horší. Snaha udělat něco pro své zdraví je potom často odměněna spíše jeho poškozením, proto se nedílnou součástí našich zahrad stávají zapuštěné bazény nejrůznějších modelů. Cesta k vlastnímu bazénu je díky naší společnosti mnohem snažší, než si myslíte.

Při výběru bazénu je zapotřebí postupovat komplexně, respektovat vzájemné souvislosti všech parametrů, z nichž se celá soustava skládá.

Právě pro ty, kteří chtějí využít našich kompletních služeb, jsme schopni zajistit všechny již zmíněné kroky a vybrat to nejlepší podle vašich představ.

Věříme, že jsme schopni najít vhodné řešení právě pro Vaše potřeby či potřeby Vaší rodiny. Budeme Vás hýčkat a všechny starosti s tím spojené pomůžeme vyřídit k Vaší spokojenosti.

Těšíme se na Vás.

Nabízíme bazény:

Panoramatická prohlídka bazénu:

Po kliknuti na obrazek se Vám otevře nové okno s možností prohlédnout si bazén.
Klikněte pro zobrazení virtuální prohlídky

Máte-li nějaký dotaz nebo připomínku, potřebujete poradit, při výběru vhodného bazénu, zastřešení nebo vířivky?
Neváhejte a kontaktujte nás pomocí emailu, telefonicky nebo on-line kontaktního formuláře.