Svěřte realizaci svého nového bazénu profesionálům

Přeskočit na obsah stránky

AM Bazény s.r.o.
Tyršova 72
664 34 Kuřim

Marek Merta
Mobil: 736 761 797
info(zavinac)am-bazeny.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 9.00 - 18.00

Menu

Doporučujeme

Profesionální mezinárodní i vnitrostátní autodoprava a spedice, zasilatelství a logistika pro firmy všech velikostí. Doprava po Evropě do 48 hodin (většínou do 24 hodin).

Nabízíme celou řadu pneumatických, hydraulických a motorových kladiv Atlas Copco. Naši vyškolení technici provádí servisní služby i opravy po celém území ČR. Dále prodáváme servisní sady, oleje a náhradní díly.

Plastické operace od profesionálů. Mezi nejžádanější estetické operace patří zvětšení prsou, tumescentní liposukce břicha a operace očních víček. Plastická chirurgie se zárukou kvality za příznivé ceny v Brně.

Vybírejte jízdní kola v internetovém obchodě newbike.cz. Kvalitní horská kola za nejlepší ceny v České republice naleznete v eshopu kola-online.cz. Neváhejte a výbírejte kola u autorizovaných prodejců s profesionálním servisem.

Stabilita, komfort obsluhy, vybavení i snadná přeprava jsou již řadu let oceňovány odborným tiskem i běžnými uživateli. Hliníkové žebříky Krause jsou vhodné pro kutily i profesionální použití. Nejvyšší kvalita při cenové dostupnosti.