Fóliové bazény

Realizujeme fóliové bazény

Se zvyšujícím se standardem bydlení se součástí rodinných domů stále častěji stává i bazén. Fantazie investorů se leckdy nespokojí s  obdélníkem nebo oválem, vznikají velmi členité tvary bazénů se schodišti, změnami úrovní, zakřivenými okraji, mělčinami a různými vodními atrakcemi. V takových případech nelze vůbec využít typizované bazény, je třeba přistoupit k vyvložkování podkladní konstrukce bazénovou fólií.

Základ bazénu tvoří skelet, který je vystavěn z betonových tvárnic vyplněných betonem. Vnitřní povrch je vyvařen fólií volitelné barvy, která plní funkci izolace proti bazénové vodě. Mezi beton a fólii je vložena geotextilie, nalepená na betonový povrch. Jakýkoliv tvar, libovolné rozměry - bazén na míru dle Vašich představ!

Velmi výhodné je použití bazénové fólie ALKORPLAN. Fólie ALKORPLAN se uplatňují při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů. Svojí kvalitou patří fólie Alkorplan našpici v Evropě. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vyniká především vysokou UV stabilitou a stálobarevností.

Využití bazénových fólií se však neomezuje pouze pro bazény soukromé, nýbrž zaujímá i výrazný podíl při realizaci veřejných koupališť a bazénů. Bazénová fólie ALKORPLAN má navíc speciální akrylátovou vrstvu, která zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie. Akrylátová vrstva výrazně zvyšuje stálobarevnost a odolnost fólie vůči mikroorganismům, usnadňuje čištění a údržbu. Snadným způsobem lze provádět i případné opravy při mechanickém poškození.

Vzrorník barev, foliové bazény

Mezi charakteristické vlastnosti bazénových fólií ALKORPLAN 2000 patří:

  • Odolnost proti vlivu UV záření.
  • Odolnost proti povětrnostním vlivům.
  • Odolnost proti plísním a řasám.
  • Odolnost proti stárnutí.
  • Svařitelnost horkým vzduchem.
  • Stálobarevnost.
  • Desetiletá záruka na kvalitu materiálu.
Schéma fóliového bazénu

Bazén izolovaný fólií ALKORPLAN 2000 e určen pro všechny běžné aktivity spojené s rekreačním koupáním a plaváním, se sportovním plaváním a vodními míčovými hrami.

Alkorplan se přizpůsobí také mimořádným tvarům bazény. Při volbě je možné se řídit zcela tvarem pozemku, zahrady a stylem domu. K dispozici je více barev, aby se dosáhlo požadovaného vzhledu.

Fotogalerie

Napište nám

Napište nám, co nevidět se ozveme.